Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie, małopolskie

  • 159 000 zł
  • 1 100 m²
  • 144,55 zł/m²

Zdjęcie

Anna Mytnik-Ciep...

Skontaktuj się

Działka budowlana Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

159 000 zł

1 100 m²

144,55 zł/m²

Działka budowlana Koszyce Wielkie

Zaktualizowane: 21 maja 2026

159 000 zł 1 100 m² 144,55 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 159 000 zł (144,55 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlano-usługowa w świetnej lokalizacji Koszyce Wielkie!
Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów, położona w miejscowości Koszyce Wielkie, gmina Tarnów.
Nieruchomość zlokalizowana jest na przedmieściach Tarnowa, w miejscu zapewniającym bardzo szybki i wygodny dojazd do miasta oraz łatwy dostęp do obwodnicy. To doskonała propozycja dla osób ceniących dobrą komunikację i świetne położenie. (...)

Agent

Anna Mytnik-Ciepielowska

885 213...

885 213 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

885 213...

885 213 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości